Bohdalová tráví Vánoce na vozíku

Představení v Divadle Na Jezerce sice musela zrušit, ale natáčení pořadu Sama doma hrdinně zvládla vsedě. Herečka Jiřina Bohdalová (87) se opět zranila.

Na levém kotníku má mohutnou bandáž a Vánoce prožije na invalidním vozíku doma v hostivařské vile, nikoli jako obvykle na chalupě. Bližší okolnosti své fraktury neprozradila, pouze s nadsázkou řekla, že si prozpěvovala koledu a uklouzla na ledu, následkem čehož se po Praze pohybovala s vozíkem, tlačeným urostlým ošetřovatelem.

Také vás může zajímat ...

Je to přitom osm měsíců, co se jí doma zatočila hlava a sletěla ze schodů, přičemž si způsobila bolestivé pohmoždění žeber. Je sice obdivuhodné, že na prahu devadesátky běhá jako čečetka a stále řídí auto, ale přeci jenom by si Jiřina měla uvědomit, že koordinace pohybů už není, co bývala.

Ve vlastním zájmu!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama