Bohdalové málem přejeli jejího miláčka!

Hororový zážitek má za sebou v místě bydliště v pražské Hostivaři herečka Jiřina Bohdalová (85). Při venčení se náhle ozvalo děsivé skřípění brzd ukončené hlasitou ránou.

To na chodník vjela řidička, pro kterou se volant ukázal být soupeřem nad její síly. V Jiřině by se krve nedořezal, protože při nehodě přejela její oddanou dvanáctiletou jezevčici Žofku! Následovala cesta k veterináři a hodiny napětí, jak vážně na tom chlupatá přítelkyně je. Ačkoli podle některých zpráv nebylo zranění fatální a Žofku si Bohdalová odnesla domů, stále s ní jezdí na kontroly.

Proto se také záhy omluvila z oslavy v restauraci šéfkuchaře Jaroslava Sapíka (63) v Klokočné. „Bez pejska si život neumím představit,“ řekla Jiřina.

Také vás může zajímat ...

Mimochodem Žofka má název i společnost, zastřešující její podnikání.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...