Bohdana Pavlíková: Její role v Ulici jí trhá srdce!

Oddělit osobní a pracovní život není někdy vůbec snadné. Ještě složitější to je v případě, když jste herečkou a hrajete roli, kvůli které trpíte. Bohdana Pavlíková (41) dostává momentálně v Ulici hodně prostoru.

V nekonečném seriálu hraje novopečenou maminku. Tou ve skutečnosti být nemůže, ač by strašně moc chtěla. „Když jsem děti mohla mít nebylo s kým, a když už bylo s kým, příroda rozhodla jinak,“ smutně přiznala Bohdana, která tvoří pár s hercem Lubošem Veselým (56).

Také vás může zajímat ...

Asi tak neměla zrovna dvakrát radost, když se dozvěděla, co jí scénáristé naplánovali. Jak asi kontakt s dítětem vnitřně zvládá? Nedonutí ji pocity nenaplněnosti do budoucna k adopci? Ještě není tak stará, aby nemohla dítě vychovat a do budoucna by ji to, že žádné nemá, mohlo mrzet.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...