Boj moderátorů Šípa a Krause vrcholí! Kdo to nejvíc odnáší?

Už to začíná to být pěkně nelítostný boj! Mezi moderátory zábavných talkshow Janem Krausem (63) a Karlem Šípem (72) začíná jít do tuhého a neodnáší to bohužel nikdo jiný než samotní pozvaní hosté obou pořadů.

Oč mezi zkušenými bardy jde? Celebrity z Šípovy Všechnopárty měli údajně podepisovat smlouvy, které požadovaly se nezúčastňovat konkurenčního pořadu do doby, než bude pořad odvysílaný v televizi. „Podepisovali jsme smlouvu, kde něco bylo.

Nesmím nic natáčet do žádného pořadu na jiné stanici,“ po tvrdil jeden z hostů. A nestalo se to prý poprvé. Na podobné zacházení si postěžovala i známá operní pěvkyně Dagmar Pecková (56). „Dozvěděla jsem se o tom jen několik málo hodin před natáčením,“ potvrdila. Televize se ale brání, že nic takového rozhodně nedělá. Kde je pravda?

Také vás může zajímat ...

Není za tím něco osobního?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...