Boj s rakovinou nevzdává

Přestože se nachází herečka, známá ze seriálu Beverly Hills 90210, Shannen Doherty (49) ve čtvrté fází rakoviny, stále věří, že toho ve svém životě ještě mnoho zažije.

Dokonce tvrdí, že ji čeká ještě mnoho let. „Cítím se jako velmi, velmi zdravý člověk. Je těžké zabalit svoje záležitosti, když cítíte, že tu budete ještě dalších 10 nebo 15 let,“ tvrdí Doherty, kterou prý rakovina naučila vážit si maličkostí, které většina lidí ani nevnímá.

Také vás může zajímat ...
Cítí, že tu bude ještě dalších 10 nebo 15 let.

Herečka bojuje s nebezpečnou nemocí od roku 2015, přičemž po dvouleté léčbě u ni přešla do klidového stádia. Bohužel ovšem začátkem loňského roku se znovu vrátila v plné síle.

Rok držela svou diagnózu herečka pod pokličkou a s hrůznou diagnózou se svěřila světu až letos v únoru. Díky svému přiznání ale našla podporu mezi fanoušky po celém světě, a i ta jí v těžkých časech hodně pomáhá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...