Bojí se, aby jí neutekl za jinou

Prožít si krizi v bývalém manželství a do toho hledat nového chlapa není zrovna jednoduché. O tom ví své herečka Simona Babčáková (45). Ta si teď našla nového přítele Jana Adensama (41) a opět září. Dříve se nechtěla vůbec ukazovat na veřejnosti, ale nyní je to přesně naopak.

Také vás může zajímat ...

Vypadá to, jako by měla větší potřebu se s namakaným milencem chlubit. Není divu, když si našla krásného chlapa, který má díky své práci ve fitness centru vypracované tělo. Simona se přitom dlouhou dobu utápěla v depresích, ale nikdy si nesáhla až na samotné dno, že by musela být závislá na alkoholu či drogách, jak sama přiznala.

Zdá se, že má strach, aby jí svalnatý krasavec neutekl. Začala proto řešit víc módu a svůj vzhled, aby po jeho boku vypadala šik. Jak dlouho se jí to bude dařit?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...