Bojí se Angelina, že Brada klofne jeho bývalá?

Jen co se k americké herečce Angelině Jolie (42) donesla zpráva, že hvězda oblíbeného seriálu Přátelé Jennifer Aniston (49) opouští svého manžela Justina Therouxe (46), nastala panika. Začalo se totiž šuškat o tom, že pohledná brunetka okamžitě pozastavila rozvodové řízení.

Proč? Dělá to snad, aby zabránila svému stále ještě manželovi a lamači mnoha ženských srdcí Bradu Pittovi (54) vrátit se ke své bývalé blond krásce? U obou párů se ale nezdá, že by pro ně byl nějaký papír překážkou. Spekuluje se dokonce o tom, že Jennifer není právoplatně za Justina ani vdaná.

Také vás může zajímat ...

Svatba sice v roce 2015 v hereččině sídle v Bel Air proběhla, ale oficiální dokumenty o obřadu se nepodařilo dohledat. Dokonce o nějakém rozvodovém právníkovi není ani vidu ani slechu. Od sebe prý šli kvůli tomu, že Jenny toužila zůstat v LA, zatímco její drahá polovička odmítala opustit milovaný New York. V tomhle by tedy se svým bývalým byl problém vyřešený.

Opráší starou lásku?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...