Bojí se kruté zrady manžela?

O vztahu slavných herců se nese mnoho zvěstí. Herečka prý dává svému muži pořádně zabrat a má mu zakazovat utrácet jejich společné peníze. Opravdu má po celý život s muži problém?

Podle mnoha lidí Adamovská v životě získala všechno, o čem se ostatním může jen zdát. Měla prý idylické dětství i podporu svého okolí. V práci je úspěšná a o peníze nouzi nemá. S jednou věcí má ale podle kolegů zásadní problém – neumí se stavět k problémům čelem a často před nimi utíká. Zejména si neví rady s problémy ve vztazích.

Také vás může zajímat ...

S muži má jenom potíže

Je právě tohle skutečnost, která jí brání mít opravdu spokojené manželství? Sama herečka uvedla, že je celý život na útěku právě kvůli mužům. S vážnými vztahy začala příliš brzy a možná tak stále v lásce trochu plave. Vždyť před oltářem poprvé stanula, když jí bylo jen něco přes dvacet let. Jejím vyvoleným se stal hudebník Vadim Petrov mladší (63).

Manželství ale nemělo dlouhého trvání, protože Zlata prý nedokázala tolerovat manželovo lehkovážné smýšlení. Neměla kam jít, a proto v nešťastném svazku zůstávala a čekala na někoho, kdo ji při dalším životním útěku chytne za ruku a pomůže jí. Tím se měl stát Radek John (65), který byl toho času ženatý s Adamovské kamarádkou.

To Zlatu však příliš netrápilo. Bohužel se jí tahle zrada záhy vrátila jako bumerang. V roce 2009 se musela herečka opět postavit před další zásadní problém. „Věděla jste, že má váš manžel sedmiletou dceru?“ hrnuly se na ni otázky ze všech stran. John ji zradil, podvedl a ještě tajil, že má nemanželskou dceru. Zlata nechtěla opět nic řešit a ze vztahu utekla.

Vždycky nakonec zůstala na všechno sama a lidé z jejího okolí si myslí, že ji to v životě velmi krutě poznamenalo.

Lze jí věřit?

Proto si prý teď není schopna vážit vztahu se Štěpánkem, který by se pro ni rozkrájel. Adamovská se ale přesto zřejmě obává, aby znovu nezůstala ponížená a sama. Ačkoli se snaží všem namluvit, že je se svým třetím mužem šťastná a spokojená, věří jí to jen málokdo. Mnoho lidí se totiž domnívá, že je ke Štěpánkovi až příliš chladná a dříve či později se jí to vymstí.

Zlata totiž ráda zdůrazňuje, jak je samostatná.

Jistotu jen předstírá?

„Vím, že jsem holka do nepohody. Dokážu klidně sama vyměnit kolo u auta… Nejsem vůbec rozmazlená a jsem na to pyšná,“ nechala se slyšet hvězda Ordinace. Není té pýchy ale příliš? Zlé jazyky tvrdí, že v nestřežených okamžicích se chová k manželovi despoticky, omezuje jeho svobodu, pokud jde o peníze, vyžaduje, aby ji neustále chválil a i v dalších ohledech prý má egoistické tendence.

Pokud by to byla pravda, možná je to známka něčeho jiného. Zlata se bojí? Ale čeho?

Snad ne další zrady?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...