Bojí se nemocí jako čert kříže! Proč?

Herec Roman Vojtek (47) známý ze seriálu Vyprávěj má velký strach o své dvě malé děti – o Benedikta (4) a Editku (8). Jakmile se u nich objeví jen pouhý náznak nachlazení, hned se mu vybavují ty nejčernější scénáře.

Proč kvůli tomu tak vyšiluje? Sympatický herec totiž ne vždy prožíval šťastné období. Když mu bylo pouhých šestnáct let, jeho maminka podlehla zákeřné rakovině prsu. Od té doby si dává na jakoukoli nemoc pozor.

Také vás může zajímat ...

Nejen u sebe a svých dětí, ale i u své přítelkyně Petry Vraspírové (32). „Co se týká prevence, chodím. Ale asi ne tak často, jak bych měl. Byl jsem na celkovém vyšetření krve. Petře je lehce přes třicet, takže si myslím, že už je čas, kdy by s prevencí měla začít,“ řekl Vojtek. Hercův přístup je chvályhodný, ale je opravdu nutné, aby při každém zakašlání dětí hned maloval čerta na zeď?

To je asi zbytečně přehnané.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...