Bojí se o práci. Nemá peníze na dovolenou?

Má ve svém partnerovi podporu?

Babeta z Ordinace v růžové zahradě, herečka Bára Štěpánová (60), je sice ráda, že se začalo opět natáčet, ale bojí se, aby o práci nepřišla znovu.

Navíc s několika měsíčními nedobrovolnými prázdninami přišla o nemalé peníze. „Ve chvíli, kdy máte starosti, víte, že přijdou složenky, a uvědomujete si, že nemáte na zaplacení, těžko můžete relaxovat. Hlava si neodpočine.

Také vás může zajímat ...

Pořád si říkáte: Jak to zvládneme?“ děsí se Štěpánková. Ačkoli by po boku svého manžela Miroslava Barabáše (58) mohla mít nějaké finanční rezervy, nevypadá to tak. Její manže prý také není zrovna dvakrát spořivý a rád si užívá a rozhazuje.

To mají s Bárou podle všeho společné. Není tedy divu, že tak nemají ani na dovolenou, jak herečka sama prozradila. „Vůbec si nemůžu dovolenou dovolit, musím pořád pracovat. A prázdniny jsou u mě o tom, že je člověk svobodný.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...