Bojí se o práci?

Už nějaký ten pátek září v nekonečném seriálu Ulice. Martin Finger (49) se ale kromě toho dočkal letos na podzim zcela nové role, stal se totiž uměleckým ředitelem Činoherního klubu.

Zpočátku nemohl uvěřit svému štěstí, byly totiž doby, kdy prý neměl ani na rohlík. V seriálu si přijde na pořádný balík, navíc šéfovat jedné z nejúspěšnějších scén u nás, to už je vlastně jen taková třešnička na dortu.

Také vás může zajímat ...

Veškerou radost mu ale zhatila současná koronavirová situace. Natáčení se možná brzy stopne, navíc divadla musela bezpodmínečně zavřít a herec má jistě strach, aby nepřišel o své teplé místečko.

Herec musí uživit několik hladových krků

Přece jenom nedávno přivítal na svět se svou mladičkou přítelkyní dalšího potomka, mimoto má ještě další dvě děti z předchozího manželství, které musí živit. Bojí se snad, že nakonec skončí zase tak jako kdysi? K takovému scénáři snad nedojde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama