Bojí se o svoji práci

Zdá se, že moderátorka Eva Perkausová (24) už neví, čím by na sebe upozornila. Vyrazila na slavnostní křest kalendáře na podporu lidí s Alzheimerovou nemocí, kde se potvrdilo, že Eva opravdu nemá soudnost.

Také vás může zajímat ...

Předvedla se v upnutých kožených legínách, které ani zdaleka nelichotily její postavě. Zřejmě chce Perkausová stále ukazovat, že je hezká a má na to, aby se stala ještě populárnější. Není divu, že se snaží soupeřit se svými kolegyněmi, protože i ty jsou krásné.

Musí je tím pádem pokaždé něčím trumfnout, aby byla pro diváky zajímavější než ony. Nemá totiž jistotu, že bude mít své pracovní místo stálé. Přece jen už může být brzy okoukaná..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...