Bojí se oprávněně o život své dcery!

Dana Batulková má velké obavy o dceru Marianu Prachařovou (26), kterou znovu trápí anorexie. Za vším jsou údajně vážné psychické problémy. Co za nimi stojí?

Velké zdravotní problémy přiměly Marianu Prachařovou (26), aby se vrátila ke své slavné mámě Daně Batulkové (62) domů. Mladá umělkyně si prý začala uvědomovat, že se řítí do propasti, ze které by se nemusela dostat. V krajních případech může mentální anorexie skončit i smrtí.

Také vás může zajímat ...

Věří mámě

Mariana přišla o menstruaci a je stále velmi unavená. Nic ji netěší. „Odjela jsem se spravit domů k rodině a věřím, že to bude dobrý a že mě máma zase vykrmí,“ uvedla Mariana, která si zřejmě vůbec neuvědomuje, že její problémy mají podle všeho mnohem hlubší kořeny. Anorexie totiž není jen o jídle a kilech, ale především o psychice.

Ostatně není to poprvé, co tomuto problému Mariana s mámou musí čelit.

Už před lety totiž skončila Mariana kvůli anorexii v nemocnici.

Volání o pomoc

Přesto, že se většinou všude uvádí, že mladé dívky hladoví, aby se přiblížily křivkám modelek, v případě dcery Batulkové je to prý jinak. „Nevím, čím přesně to bylo tehdy způsobeno, nejspíš špatnou psychikou,“ přemýšlí nahlas herečka.

Asi na tom bude něco pravdy, protože žít v rodině, kde jsou všichni extrémně úspěšní, včetně staršího bratra Jakuba Prachaře (37), nebude lehké.

Na křehkou psychiku Mariany dozajista kdysi negativně působil i odchod jejího otce Davida Prachaře (61) k mladší partnerce Lindě Rybové (45). Jeho dceři bylo tehdy pouhých devět let a podle psychologů může být porucha příjmu potravy voláním o pomoc v konfliktních a nefungujících rodinách. A také důsledkem přílišné touhy po dokonalosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama