Bojí se svatby kvůli otci?

Herečka Kristýna Frejová (48), známá ze seriálu Sestřičky Modrý kód, rozhodně nepatří k ženám, o které by muži neměli zájem. Přesto se jí však nedaří najít toho pravého partnera, se kterým by chtěla strávit zbytek života.

„Třeba v pozdějším věku. Nepatřím k těm, kteří by to jen kvůli mejdanu chtěli uspěchat a vzít si jen tak někoho,“ odbývá každého, kdo se pokusí zavést řeč na svatbu. Její okolí se tak ptá, kde se její negativní postoj k manželství vzal.

Také vás může zajímat ...
Se svým tatínkem má Kristýna moc hezký vztah.

A vysvětlení je možná velmi jednoduché. Je pravděpodobné, že Kristýnu v jejích názorech mohl negativně ovlivnit její otec. Tím je herec Ladislav Frej (78), představitel slavného doktora Sovy juniora z nesmrtelné Nemocnice na kraji města. Tento charismatický muž byl totiž ženatý celkem čtyřikrát. A bylo by s podivem, kdyby to jeho dceru nijak neovlivnilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama