Bojí se, že brzy dostane padáka!

Zpěvačka Marta Jandová (45) přesedlala a místo zpívání se nyní věnuje moderování. Už dříve rok a půl moderovala v Německu a nyní má dokonce vlastní talk show, která se jmenuje MARTA. Bohužel – show zatím nesklidila velký ohlas a divákům se nelíbí.

Přestože premiérový díl si nenechalo ujít 388 tisíc diváků, místo kladných reakcí se zpěvačka dočkala kritiky a sledovanost pořadu stále klesá.

Také vás může zajímat ...

Proč nemá úspěch?

Co dělá špatně? Divákům se nelíbí samotný koncept pořadu a bohužel ani Martinino moderování. Když přijala nabídku na vlastní talk show, neváhala ani minutu. Prý to pro ni byla obrovská životní výzva, protože by ráda vyzkoušela co nejvíce věcí, které jí život může nabídnout. Zároveň však k moderování přistupuje s velkým respektem. „Já nejsem moderátorka, ale zpěvačka.

A tak se i snažím svoji show moderovat.

Prostě nehrát si na moderátorku, ale dělat to jako obyčejná holka,“ řekla Jandová.

Jak je možné, že taková sympatická zpěvačka, která je na svých koncertech hotový živel je teď veřejně pranýřovaná? Na sociálních sítích si fanoušci televize opakovaně stěžují, že Marta jako moderátorka naprosto selhává, a často jí vytýkají „diblíkovský projev“, protože v show různě poskakuje, mluví nahlas a chová se jako puberťačka.

Možná je to také tím, že si do soutěže vybírá nezajímavé osobnosti, kteří jsou jí sice blízcí, ale diváky nudí, protože jde v podstatě o takové povídání s kamarády.

Má velkou konkurenci

Nezájem o její pořad s celebritami může být také způsobený konkurencí na ostatních televizních stanicích, kde jsou po dvacáté hodině pořadem večera hlavně seriály. Ať už jde o oblíbenou Ordinaci v růžové zahradě 2, kterou sleduje milion diváků, komediální Krejzovi či retro seriál Vyprávěj apod.

Marta si za dobu své kariéry prošla lecčím, takže negativními komentáři se netrápí a bere je s nadhledem. „Nemůžu se zavděčit všem a občas se stává, že mi někdo napíše něco urážlivého,“ svěřila se.

Snad ji kvůli neustálým průserům z televize nevyhodí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...