Bojí se, že bude její manžel špatným otcem?

Odhalila plány do budoucna a zdá se, že jsou jiné než Ondřejovi.

Za svůj život toho Taťána Kuchařová (32) stihla opravdu hodně. Kromě modelingu se už 12 let věnuje vlastní charitativní organizaci. Nabízela by se tak možnost, že si od kariéry odpočine a třeba založí rodinu. Možná má ale důvod pro pravý opak.

Také vás může zajímat ...

Snad všechny malé holčičky na světě sní o tom, že si jednou na hlavu nasadí korunku královny krásy. Rodačce z Opočna Taťáně Kuchařové (32) se tenhle sen splnil a byla korunovaná nejkrásnější ženou světa.

Na rozdíl od mnohých jiných nepromarnila příležitost, kterou jí získání titulu dalo a rozjela velmi úspěšnou kariéru. A vzdát se jí jen tak nehodlá. Jenže čas měří stejně i krásným ženám a tak se v jejím okolí samozřejmě množí hlasy, které volají po tom, že už je možná čas pomýšlet na rodinu. Ale kráska jako by je neslyšela.

Současné módní trendy jí hrají do karet

Mohlo by se zdát, že žena po třicítce už se ve světě módy nutně musí pomalu chystat do důchodu. Jenže to už dneska neplatí. A Kuchařová si je toho dobře vědoma.

„Dnes nemusí být člověk omezen věkem, ani barvou kůže, ani velikostí, už ani diktát módního průmyslu není. Musíme jít s dobou. Já si myslím, že to správně sahá na všechny limity, které móda v minulosti dávala,” říká a naznačuje tak, že se svojí práce nechce vzdát.

Ale i kdyby se pro ní jako modelku už nenašla práce, Táňa si už dávno zařídila zadní vrátka. Jenže zbyde jí při takovém pracovním vytížení čas na založení rodiny?

Na otěhotnění nespěchá

Táňa je za zpěváka a hudebního skladatele Ondřeje Gregora Brzobohatého (37) vdaná čtyři roky a tak téma rodičovství už mezi sebou otevřeli, ale blonďatá kráska se do toho zrovna nehrne.

„Plánujeme to. Všechno se to posunulo, to znamená, že možnosti, které máme my, neměli naše rodiče,“ nechala se slyšet Kuchařová s tím, že dnes běžně rodí děti až po čtyřicítce. „Necítím se v tomto ohledu pod tlakem, rodinu si přejeme a budeme ji mít.

Manžel by si přál holčičku a mně na tom tolik nezáleží. Máme v rodině holčiček dost a chlapeček by mi nevadil,“ řekla kdysi, ale od té doby je v otázce mateřství ticho po pěšině.

Bojí se snad, jaký bude Ondra otec?

Je ale možné, že kromě kariéry brzdí Kuchařovou v mateřství ještě jedna velká obava. Ondřej totiž nepatří mezi lidi, kteří by oplývali trpělivostí. A to je právě ta vlastnost, kterou se musí rodiče obrnit.

Protože děti přesně ví, jak zkoušet hranice. „Mě by děti začaly za chvíli šíleně štvát. Už jsem měl jednou dokonce tu možnost na táboře dětem něco vysvětlovat, abych je zasvětil do tajů muziky a podobně. Stačilo, aby tři z nich nedávaly pozor, a mně už skoro pukaly saze.

Já to nějak neumím,” přiznal se kdysi ke své slabosti Brzobohatý. A to není vyjádření, které by chtěla žena slyšet od muže s nímž plánuje rodinu. Je sice pravda, že k vlastním dětem bývá člověk shovívavější, ale asi by se jí nikdo nedivil, kdyby ji to znejistilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama