Bojí se, že ji čeká stejný osud jako její rodiče?

Hrozí, že Slováčková díky svým plánům do budoucna odradí všechny své nápadníky.

Tak tohle asi nikdo nečekal. Herečka Anna Slováčková (25) si připravila nejen pro své nejbližší, ale i pro fanoušky překvapivé vyjádření. A radost z něj asi mít nebudou.

Také vás může zajímat ...

Herečka Anna Slováčková (25), která září v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, pomalu přichází do věku, kdy její vrstevnice zakládají rodiny. Jenže ona sama se na něco takového ani zdaleka nechystá!

„Přemýšlím o tom, že bych chtěla žít někde v lese na chaloupce, s někým určitě, ale nejsem moc rodinný typ. Měla bych tam určitě víc zvířat než dětí.,“ říká Anička s tím, že vnoučat se od ní její slavní rodiče Dáda Patrasová (64) a Felix Slováček (77) nejspíš nikdy nedočkají.

„Třeba jednou začnou hodinky tikat a zvonit, ale už několik let se to u mě nemění a já se tomu vlastně spíš vyhýbám, co to jen jde. Takže zatím to rozhodně neplánuju,“ uznává trochu smířlivěji, ale přesto si trvá na svém.

Zatím to tedy vypadá tak, že jediné děti v rodině budou od jejího staršího bratra Felixe (37). Díky němu je Dáda dvojnásobnou babičkou dvou roztomilých kloučků.

Prsten ji jen tak někdo nenasadí

Její okolí doufá, že by svůj postoj mohla ještě přehodnotit poté, co bude mít jistotu, že zákeřná rakovina prsu definitivně zmizela z jejího života. Snad aby jim nekazila radost, odpovídá Anička velmi vyhýbavě.

„Moc bych na to nesázela,“ snaží se uzavřít debatu na téma děti. Jenže postoj k založení rodiny není jediným tématem, kterým Anička budí ve svém okolí rozruch. Mladá žena totiž, na rozdíl od jiných, netouží ani po svatbě.

„Teď jsem byla na několika svatbách mých blízkých a říkala jsem si, jestli bych třeba taky už neměla být nevěsta, ale mě svatby taky nic moc neříkají. Nepovažuju to za důležitý.

Je to spíš setkání s těma blízkýma, ale to může být třeba oslava narozenin a nemusím to toho tahat úřady a mít bílé šaty,“ směje se Slováčková. A možná, že právě tenhle její postoj, je důvodem, proč se po jejím boku dosud neobjevuje žádný muž.

Bojí se muži, že jim uteče?

Postoj mladé a nezávislé ženy, která netouží svého přítele za každou cenu dostat do chomoutu sice může některým mužům imponovat, ale i oni dost část po nějaké době zatouží po jistotě a zázemí. Navíc, když se zpěvačka nechce vázat, může to působit tak, že by si ráda nechala zadní vrátka, pokud by se případně objevil někdo lepší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama