Bojí se, že ji kvůli jejímu tajemství opustí muž?

Vernisaz 21. salonu filmovych klapek- Divadlo Hybernia

Asi každá žena má pro něco slabost a výjimkou není ani Dana Morávková (47). O té se ví, že je velkou milovnicí kabelek a doma jich má tolik, že jejich počet nejspíše ani sama nezná, a většinu z nich si možná vzala do společnosti jen jednou a od té doby jen zabírají místo ve společné domácnosti s manželem Petrem Maláskem (54).

Ten samozřejmě o koníčku své milované ženy ví, ale raději ho přehlíží. „Kdyby manžel věděl, kolik jich mám, okamžitě by se se mnou rozvedl,“ šokovala herečka.

Také vás může zajímat ...

Z jejího vyjádření je jasně patrné, že si je faktu, že to se svojí vášní přehání, plně vědoma, ovšem vždy, když vidí nějakou hezkou kabelku, jednoduše se nedokáže ovládnout a musí si ji koupit.

Snad se tak jednoho dne Petr nerozhodne její sbírku přepočítat, to by pak asi měla doma pořádně co vysvětlovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...