Bojí se, že jí partner uteče za jinou?

Dvojnásobná maminka a herečka ze seriálu Ulice, Aneta Krejčíková (29) zvažuje, že půjde „pod kudlu“.

Ačkoli je majitelkou větších vnad odjakživa, nejspíš nabyla pocitu, že už kvůli kojení nejsou co bývaly. „Jednou bych se pro svůj pocit, pro sebevědomí nějaké modelaci prsou nebránila,“ svěřila se herečka na sociálních sítích.

Také vás může zajímat ...

Těžko říct, jestli právě tohle je ten pravý důvod a není jím její partner Ondřej Rančák (35). O něm je známo, že má vyrýsovanou atletickou postavu a dost možná k tomu, aby vypadala co nejlépe, nutí i Anetu.

Začala uvažovat o plastice prsou

A ta samozřejmě chce být pro Ondřeje co nejpřitažlivější, a to už jen proto, aby se třeba nepoohlížel po jiné. Vždyť v minulosti na něj prasklo, že si má dopisovat s jinými dívkami a něco takového by už Krejčíková nejspíš nechtěla znovu zažít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...