Bojí se, že mu žena uteče

I když je momentálně Petr Janda (78) v životě velmi spokojený, když se podívá do blízké budoucnosti, není zrovna optimisticky naladěn. Jak jinak si totiž vysvětlit, že přestává věřit, že to s ním jeho výrazně mladší manželka Alice Jandová (38) myslí vážně?

Také vás může zajímat ...

Dokonce už s ní otevřeně diskutoval o tom, jestli nepřemýšlí, že si za něj brzy najde mladší náhradu. „Bavili jsme se o tom tuhle. Prostě mě napadlo, že se ji na to musím zeptat,“ prozradil slavný český zpěvák. A už má dokonce plán, kdyby od něj skutečně odešla za jiným.

A kdo by čekal, že by už si potom další ženu nenašel a raději by zůstal sám, tak by se pořádně pletl. Samota zpěvákovi nedělá vůbec dobře a má rád společnost, tedy pokud by někdy o Alici přišel, patrně by příliš neváhal a začal by si hledat jinou ženu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...