Bojí se, že nikdy nezlomí rodinnou kletbu

Ne vždy platí, že rodiče jsou dobrými příklady pro své děti. Dana Batulková (61) je sice úspěšnou herečkou, což platí i o jejím bývalém manželovi Davidu Prachařovi (60), rozhodně by ale neměli sloužit jako příklad toho, jak vést vztahy.

Možná právě proto, aby rodiče v tomto ohledu nenásledovala, už je řadu měsíců Mariana Prachařová (25) sama. Když ale nemá partnera, s kým poznává krásy světa? „Je běžné, že cestuji s kamarády nebo s rodinou, se kterou jezdím na dovolenou moc ráda,“ prozradila Mariana.

Také vás může zajímat ...
Prachařové zatím dělá doprovod na cestách tatínek

Bohužel ačkoli je příjemné mít spoustu přátel a milující rodinu, plně to nenahradí láskyplné okamžiky, které vám poskytne život s partnerem. Mladá kráska se prý nevzdává a věří, že ta pravá láska si ji jednou najde.

A třeba s ní potom i založí rodinu..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...