Bojí se, že o ni přijde

Loni v dubnu se po několikaletém vztahu už počtvrté oženil.

Jeho vyvolenou se tentokrát stala módní blogerka Eva Vlachová (33), se kterou má syna Toníka (3). David Matásek (57), hvězda krimi seriálu Polda, vypadá skvěle a jeho věk by mu hádal asi jen málokdo.

Také vás může zajímat ...

Jenže jak už to tak bývá, když člověk dlouho nic nedělá a nehýbe se, začne pomalu přibývat na váze. A přesně to se stalo i herci.

Přiznal, že v době karantény nějaké to kilo přibral, a to ho dost vyděsilo. Sám by to možná ani neřešil, avšak od té doby, co se začal objevovat po boku mladší ženy, se začal víc pozorovat.

Nepřipadá si snad dostatečně atraktivní pro svou mladičkou manželku?

Má snad strach, že přestane být pro manželku atraktivní a ona si najde někoho mladšího a v lepší formě, než je on? I to je možné.

David tak zřejmě nechce nechat nic náhodě. Kdo by ale čekal posilovnu, hodně by se mýlil. Matásek totiž začal tak trochu hladovět.

„Přestal jsem večeřet. To je můj zaručený tip na hubnutí, nejíst večer,“ svěřil. Vypadá to tak, že brzy bude zase takový, jakého ho má žena ráda. Snad to také náležitě ocení

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...