Bojí se, že se bez práce zblázní

Práce je pro herečku Danu Morávkovou (49), kterou diváci znají ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, nezbytnou součástí života.

Také vás může zajímat ...

A protože během několika málo týdnů přijde i o tu poslední, kterou je natáčení Ordinace, už teď přemýšlí, čemu se bude věnovat. A tak se dokonce nabídla kamarádce, která vlastní kliniku, že když jí odešla sestřička, že by seděla na recepci a zvedala telefony. Sestřičku by prý dělat nemohla, ale zvedat ty telefony by podle vlastních slov hravě zvládla.

„Tady nejde o peníze, ale jde o to, abych se nezbláznila. Není nic smutnějšího než být nepotřebný,“ posteskla si Morávková, která je od útlého dětství zvyklá na neustálý kolotoč povinností. Není tedy divu, že ji představa prázdného diáře děsí. Obzvlášť když syn je v zahraničí a manžel se věnuje skládání hudby. To je pak sama asi často.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama