Bojí se, že se dcera neuživí

Když Ivaně Jirešové (43), která stále září v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, její dcera sdělila, že bude také herečkou, radost z toho neměla.

Jenže Sofie-Frida (15) si nedala říct a nastoupila na konzervatoř na hudebně-dramatický obor, přesně jako Jirešová. Ivana si sice nemyslí, že by její dcera byla bez talentu, ale ví, jak těžké je se v této profesi uživit.

Také vás může zajímat ...

„Zatím si neumí představit, jak hrozné je čekání na telefon, aby vám nabídli práci,“ říká Jirešová. Na druhou stranu ale nebude dceři s kariérou pomáhat.

Dokonce by prý odmítla, kdyby jí scénáristé Ordinace nabídli, aby si vzala Sofii do seriálu. Sama to prý kdysi vnímala jako nespravedlivé, a tak trvá na tom, aby si její dítě svoje místo na slunci našlo samo díky vlastním schopnostem a ne protekci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama