Bojí se, že svatba nebude

Když Anetu Krejčíkovou (28), která se proslavila rolí v seriálu Ulice, požádal její partner o ruku, bylo to se vší parádou.

Žádost totiž proběhla před lidmi během divadelního představení. Aneta si tak už v duchu začala plánovat, jak bude její velký den vypadat. Jenže od zasnoubení už uběhly tři roky a k veselce se zatím neschyluje. Krejčíková už prý začíná pochybovat o tom, jestli z ní vůbec někdy bude vdaná paní.

Také vás může zajímat ...
S Ondřejem už si stihli pořídit dvě děti.

„Ani nevím, jestli to zasnoubení víc než po roce ještě platí,” krčí rameny herečka. Partnerovi Ondřeji Rančákovi (36), který je povoláním učitel tělocviku prý ale nůž na krk dávat nebude. Zatím je pro ni důležitější, že fungují jako kompletní rodina.

To díky tomu, že si od zasnoubení stihli pořídit už dvě děti Bena (2) a Antonii (5 měsíců). Zřejmě se řídí heslem, že trpělivost růže přináší. Třeba v podobě svatební kytice.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama