Bojuje Ivana Chýlková s úzkostí a depresemi?

Doufá, že ji fanoušci vezmou na milost?

Ivana Chýlková nemá u lidí příliš dobrou reputaci.

Herečka IVANA CHÝLKOVÁ (52) to nemá právě jednoduché. Kdovíproč ji řada lidí vnímá jako příliš uzavřenou a sobeckou. A zřejmě ani show Tvoje tvář má známý hlas jí bohužel na popularitě moc nepřidala. Dohnal ji nezájem diváků až do rukou lékařů?

Mindráky a pocity méněcennosti jsou něčím, co herečku Ivanu Chýlkovou provází údajně celým životem. Nejčastěji slýchá narážky na svou výšku, měří totiž úctyhodných 183 centimetrů. „Já taky nemluvím o tom, že někdo měří metr padesát tři!“ obhajuje své pro někoho možná prudší reakce na stále ještě trvající poznámky o tom, jak je vysoká.

Výška však zdaleka nebyla tím jediným, co Chýlkovou v minulosti trápilo. „Vadilo mi, že mi nerostou prsa a že ničím nepřipomínám ženu,“ svěřila se. Později, když už získala ženské tvary, se začala cítit konečně půvabná, jak ale sama uvedla, nikdo s ní tento názor nesdílel.

A ani nyní se zřejmě necítí o moc lépe.

Také vás může zajímat ...

Nelichotivý obraz

„Dávno jsem pochopila, že na mně je vlastně nejzajímavější Kraus,“ procedila během rozhovoru. Měla na mysli pochopitelně svého partnera, moderátora a baviče, JANA KRAUSE (62). Zda je to pravda či nikoli si nedovolujeme soudit, nicméně fanoušci mají zřejmě jasno. Řada z nich údajně Ivanu vnímá jako sobeckou, uzavřenou a nepříliš sympatickou osobu.

A skutečnost, že Chýlková nepatří mezi prvoplánové krásky, na které jsme v show byznysu zvyklí, jí do karet také dvakrát nehraje.

Šíleně trpěla

Nemálo lidí proti sobě poštvala i poté, co se jejímu nevlastnímu synovi ADAMU KRAUSOVI (33) narodil syn OLIVER (1,5) a ona prohlásila, že malého chlapečka rozhodně hlídat nebude. „Ničí babička nejsem a budu až leda mého syna,“ šokovala. Za tento výrok se na ni tehdy snesla vlna kritiky.

Některé zdroje uvádějí, že roli babičky odmítla právě kvůli vážným zdravotním problémům, jež jí ubíraly na síle a životním elánu. Splíny, které herečku trápily, měly být natolik hluboké, že kvůli nim téměř nespala a přestávala normálně fungovat.

„Byla jsem unavená, blbě jsem spala, měla jsem pocit, že po mně tělo něco chce, a já nevěděla co,“ svěřila se herečka nedlouho poté, co prožívala nesnesitelné pocity úzkosti. Cítila prý, že potřebuje změnu, nedokázala však sama přijít na to, jakou.

Rozhodla se proto vyhledat odbornou pomoc.

Děsivé zjištění

Rozbory hereččiny krve přinesly překvapivé zjištění. Ivana trpěla údajně hned několika potravinovými alergiemi, o nichž neměla ani tušení. Začala se tedy okamžitě léčit a své dosavadní stravovací návyky musela zcela přehodnotit. Ačkoli část lidí z okolí herečky tvrdí, že nyní je docela jiným člověkem a čiší z ní neuvěřitelná energie, jiní poukazují na její nepříliš optimistické proslovy během působení v show Tvoje tvář má známý hlas, kde si měla neustále stěžovat na únavu, příliš mnoho práce a náročná vystoupení.

A1
Ani soutěž Tvoje tvář má známý hlas Ivaně Chýlkové přízeň diváků nezajistila.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...