Bojuje o manžela s mladší ženou?

O tom, že manželé Lucie Benešová (45) a Tomáš Matonoha (49) prožívají zřejmě pořádnou krizi, si cvrlikají vrabci na střeše už dlouho. Nyní se zdá, že by za tím mohl být někdo třetí.

Ačkoli o sebe hvězda seriálu Slunečná úzkostlivě dbá, její muž jí prý příliš pozornosti nevěnuje a Lucii Benešové nejspíš začalo vrtat hlavou, proč. Herečka vypadá na svůj věk fantasticky, a jak přiznala, líčí se každé ráno, dokonce i když jde jen se psy či s dětmi na procházku. „Takové to běžné líčení je u mě každý den.

Také vás může zajímat ...

Mám to ráda, nechci, aby se mě lidé hned po ránu lekli,“ uvedla se smíchem. Líbit se ale nepochybně chce hlavně svému muži. Ten měl totiž v minulosti mít k jejímu vzhledu několik nevybíravých poznámek. Lucii se zřejmě dotkly, proto se snaží vypadat za všech okolností dokonale. Není ale za její přehnanou péčí o zevnějšek ještě něco jiného?

Nemá snad pocit, že musí o mužovu pozornost soupeřit s někým dalším?

Žárlí na jeho fanynky

Zlí jazykové tvrdí, že ačkoli si to herečka nechce přiznat, nelíbí se jí mladší fanynky, které se pohybují kolem jejího muže. Nelze si nevšimnout, jak po něm některé soutěžící v pořadu Co na to Češi, který Matonoha moderuje, házejí očkem. A kdoví, co se děje v zákulisí?! Pečuje o sebe, protože má pocit, že se musí o manželovu pozornost prát právě s nimi?

Podezřelé esemesky

Nejednou si herečka postěžovala, že je na všechno sama a že povinnosti a starosti kolem rodiny jdou tak trochu mimo jejího muže. Ten se prý stará hlavně o svou práci a kariéru. Nepochybně mu dělá dobře pozornost mladších žen, s nimiž se v rámci práce stýká, možná by bylo ale fér brát trochu ohledů i na manželku.

Navíc prý není ničím výjimečným, když Matonohovi pořád vyzvání telefon a chodí mu zprávy. To by asi nebylo příjemné žádné ženě, která se cítí být ochuzena o manželovu pozornost.

Začal snad v herečce hlodat červíček pochybností?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...