Bojuje proti zlým předsudkům

Světově proslulá zpěvačka Jennifer Lopez (51) dokázala, že má srdce na pravém místě a za svoji rodinu je ochotná bojovat, i kdyby to mělo znamenat, že se třeba pustí na hodně tenký led.

Dokázala to i tím, že se veřejně postavila za potomka své starší sestry Brendona Scholla (19), který už před šesti lety přišel s tím, že nemá vyhraněné pohlaví a necítí se být chlapcem ani dívkou.

Také vás může zajímat ...

Jeho teta ho veřejně podpořila také v dokumentu, který o jeho příběhu vznikl, a který se dokonce promítal na mnoha festivalech po celé planetě.

A i přesto, že část zpěvaččiných fanoušků pro takovou věc nemá pochopení a podobné lidi odsuzuje, drtivá většina z nich její krok naopak velmi ocenila. Podle nich má pro takovou komunitu obrovský význam, když je podpoří celebrita takového významu, jako je právě Lopez.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama