Bojuje se závislostí na alkoholu?

V poslední době si lidé z okolí Báry Štěpánové (59) začali všímat, že herečka na řadě společenských akcí nepustí během večera skleničku vůbec z ruky. Asi každý si občas rád dá něco dobrého k pití, otázkou ale je, kde končí tahle křehká hranice a začíná skutečný problém.

Také vás může zajímat ...

Představitelka sestřičky Babety z Ordinace v růžové zahradě 2 se nikdy netajila, že si ráda dopřeje doušek něčeho ostřejšího nehledě na denní hodinu. A je pravdou, že ji přátelé znají většinou se skleničkou vína nebo šampaňského v ruce.

Proslýchá se ale, že Bára dávno ztratila zdravou míru a nejednou si prý musela kvůli nadměrnému pití volat službu, která pomáhá indisponovaným řidičům.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...