Bojují o stejného muže? Staré křivdy znovu ožívají

Obě jsou krásné a úspěšné. Jenže každá chce to, co nemá. SABINĚ LAURINOVÉ (48) chybí láska, SANDŘE NOVÁKOVÉ (38) zase vzrušení. Jedna druhé vzájemně závidí. Ale co? Jde o mužskou přízeň. V hereckých kuloárech se říká, že se obě zamilovaly do stejného muže.

Zatímco Sabina Laurinová (48) oficiálně randila naposledy před dvěma roky a nedopadlo to zrovna nejlépe, Sandra Nováková (38) je zadaná už více než sedm let.

Také vás může zajímat ...

V létě roku 2013 se poprvé ukázala na veřejnosti s režisérem Vojtěchem Moravcem (33) a od té doby nad jejich vztahem neproplul snad jediný černý mráček.

Obě ženy jsou tak rozdílné, že by snad nikoho nenapadlo, že by proti sobě mohly vzájemně něco mít, nebo snad že by si vyhlásily válku. Přesto jsou nyní na ostří nože. Mají nějaký nevyřešený spor z minulosti, nebo je v tom něco jiného?

ROK 2013 BYL PRO OBĚ ZLOMOVÝ

Pro Novákovou byl rok 2013 tím nejšťastnějším v životě, poznala svou lásku, Vojtěcha Moravce, s nímž má syna Mikuláše (5). Pro Laurinovou ale tento rok znamenal další hořké zklamání. Odešel od ní zubař Karel Kameník (64), jemuž dala dcerku Maju (12). Údajně si našel jinou ženu.

A v Sabině zase vzkypělo hořké zklamání. Vždyť tohle zažila už několikrát. Opustila ji její první velká láska Josef Vojtek (55), s nímž má dceru Valentýnu (18). Ten se zamiloval do mladší ženy.

Dlouho se také spekulovalo o jejím tajemném partnerovi Petrovi, kterého sice nikdy oficiálně nepředstavila, avšak když se rozešli, byla stejně zrdcená, jako když se s ní rozešel Vojtek.

Vždycky si přála mít velkou a krásnou rodinu. To se jí však nesplnilo a dnes už snad ani nevěří tomu, že by se jí sen o vdavkách ještě někdy splnil.

NECHTĚLA MÍT NA KRKU TRESTANCE

Stejný sen měla také Nováková. Ta je sice od minulého roku s Moravcem zasnoubená, ale na veselku zatím ještě nedošlo. Mnoho z jejích kolegů si myslelo, že se bude vdávat v létě, ale nejspíš si to pár rozmyslel. A není vyloučeno, že v tom má prsty sama Sandra.

Nebylo by to totiž poprvé, co něco takového udělala. Naposledy utekla od producenta Jana Nejedlého (50). Kvůli dluhům přišel o byt v hodnotě patnácti milionů korun a také si šel sednout do vězení. Sandra se nejspíš zalekla, že by měla na krku odsouzeného partnera a mohlo by to uškodit její pověsti.

Proto mu odmítla slíbit, že na něj počká, dokud se z vězení nevrátí, a ještě místo toho ho začala údajně podvádět s Moravcem. Ve chvíli, kdy ji mladý režisér požádal o ruku, byla Sandra štěstím bez sebe.

Konečně by se mohla usadit a nebýt za přelétavou ženu, která skáče z maléru do maléru. Jenže pak jí zřejmě došlo, že by tím přišla i o svou svobodu, na které si zakládá.

ZASE POTŘEBUJE ZMĚNU?

Sandra nebyla nestálá, jenom co se mužů týče, ale také ve své kariéře. Jakmile někde byla příliš dlouho, například v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde hrála sestřičku Gábinu, která měla problémy s drogami i alkoholem, rychle si začala hledat něco jiného.

Toužila zkoušet stále něco nového, získávat nové zkušenosti, nabírat nové kontakty. Když se pak usadila v seriálu Modrý kód a později v Sestřičkách Modrý kód, okamžitě si začali všichni její kolegové myslet, že to nebude dlouho trvat a zase bude hledat něco jiného, neokoukaného. Jenže se spletli.

Novákové se ze seriálu nechce. A důvod? Nejsou to jenom slušné peníze, které si vydělá, údajně jsou dokonce ještě lepší, než jaké dostávala při natáčení Ordinace. Tím hlavním má být ale muž. A ne ledajaký.

OKOUZLIL JE VLIVNÝ BOHÁČ?

Podle všeho má jít o někoho z vyšších mediálních kruhů, o muže středního věku, avšak velmi vlivného, který by jí zajistil bohatou kariéru do konce života i nevídaný luxus. Má to ovšem jeden háček. Sandra je zasnoubená a má dítě s Moravcem.

Zlí jazykové tvrdí, že právě onen neznámý může za to, že už si Moravce netouží vzít, proto se veselka pořád tak oddaluje. Ani ve snu ovšem Nováková nepočítala s tím, že by se mohla zamilovat do muže, kterého už miluje jiná žena a jíž je také dotyčný muž nakloněn víc.

Samozřejmě jde o Sabinu Laurinovou. Už v druhé polovině minulého roku se místními tamtamy šířily informace, že Laurinová tajně s někým randí, avšak doteď se nevědělo, s kým. Ovšem jeden z členů natáčecího štábu seriálu Sestřičky prozradil, že je to právě ten, o kterého se má pokoušet i Nováková.

Když se to také mladší z obou žen dozvěděla, byla prý vzteky bez sebe. Ani Laurinové jistě nebylo úplně po chuti, že se obě zakoukaly do jednoho a toho samého. Dotyčný muž se jejich dívčí válkou musí dobře bavit. Podle kolegů má mít ale Sabina tušení, že to nevyjde.

Nikdy jí nic, co se týká mužů, nevychází. A tak se pomalu smiřuje s tím, že opět zůstane sama. Sandra by ale milostným poměrem riskovala opravdu hodně, mohla by přijít o snoubence i spokojenou rodinu, kterou tak dlouho budovala.

ANI JEDNA NEJSPÍŠ NEPOCHODÍ

Před pár týdny se ovšem vynořila ještě jedna velmi zajímavá informace. A to ta, že Laurinová s Novákovou mezi sebou řeší ještě jeden spor staršího data. A nyní zase ožil kvůli onomu tajemnému muži. Kdysi totiž Laurinová přebrala partnera právě Novákové.

Pohybují se totiž v podobných kruzích a český mediální rybníček je malý. Bylo to ještě předtím, než se dala dohromady s Kameníkem. Sandra byla tehdy ještě velmi mladá a naivní a myslela si, že může mít, koho si jenom zamane.

Ale přepočítala se a ten, do kterého se zamilovala, dal přednost zkušenější Laurinové. A i když spolu pár vydržel jen několik měsíců, Sandra to dodnes nemůže Sabině za žádnou cenu odpustit.

Kolegové i jejich společní přátelé jsou jako na trní, jak souboj mezi nimi dopadne. Přijde Nováková úplně o všechno včetně vytoužené svatby? A dočká se Laurinová konečně pohádkové lásky, po které celý život marně touží? Zdá se, že ani jedna nemůže zvítězit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama