Bojují spolu o popularitu?

Dvě legendární herečky Dana Syslová (74) a Daniela Kolářová (74) se spolu opět setkaly, tentokrát na natáčení seriálu Sestřičky Modrý kód.

Hrají spolu už několikátým rokem v divadle a od sebe si zkrátka neodpočinou. V seriálu hrají opravdu dobré a důvěrné kamarádky v důchodu. Realita je ale jiná!

Také vás může zajímat ...

Na důchod se ani jedna necítí, a přestože se herečky mají v úctě, cítí určitě i jistou rivalitu. Přece jen jsou ve stejném věku a jsou to v podstatě konkurentky.

Bála se role

Daniela Kolářová neměla v seriálu původně hrát. Dlouho se rozmýšlela nad tím, zda to bude zvládat. Přece jen už má věk na to, aby si alespoň trochu odpočinula.

Ale peníze jsou peníze, a tak nabídku přijala. Těšila se nejspíš, že bude hrát s mladými lidmi nebo se třeba seznámí s nějakým sympatickým mužem. Ne že bude bojovat o pozornost diváků s kolegyní.

Mohli by se jí zbavit?

Kdyby totiž byly reakce diváků vůči její dějové lince negativní, scenáristé se nebudou dlouho rozmýšlet a jednu z hereček nemilosrdně vyškrtnou.

Syslová s Kolářovou vypadají jako perfektně sehraná dvojka a skvělé kamarádky, jenže není opak pravda?

Kolářová přece jen dlouho před kamerou nestála a možná se i bojí, aby diváci neměli raději Syslovou, která je ostřílenou seriálovou herečkou. Uvidíme, jak nakonec obstojí

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...