Bojujte proti rutině

Od dlouhodobého vztahu člověk očekává jistotu a bezpečí. Mnohaleté soužití ale přináší také přílišný stereotyp a nudu. Chce to nějaké překvapení.

Kdy jste ve vztahu porušili pravidla? Jak je to dlouho, co jste udělali něco mimo svůj zajetý, standardní denní plán? Změňte to! Když porušíte pravidla, cítíte se svobodně a rošťácky. Vnášíte tak jiskru do vztahu.

Také vás může zajímat ...

Co je dobré udělat

Odejděte z večírku. Říkáte si, že to nejde? Vaši přátelé se vás nemohli dočkat, a proto plánují bavit se dlouho. Přesto se s partnerem večírek opusťte dřív, než jste plánovali. Na cestě se zastavte v tichém baru a objednejte drink zajímavého názvu. Neplánujte, neanalyzujte, jen tak buďte. Takový malý nádech dobrodružství.

Vědomí, že děláte něco, co byste dřív nikdy neudělali vám vlije do vztahu spoustu energie. Stejný efekt bude mít, když někam přijdete pozdě.

S partnerem se budete cítit tak trochu provinile, ale zároveň jako dva rošťáci, kteří porušili pravidla.

Vezměte si neplánované volno

Váš život z větší části vyplňuje práce nebo péče o rodinu? S partnerem se příliš často nevídáte? Jednou ráno oba zůstaňte doma. Udělejte něco, co byste neměli dělat! Vybočení z normy, jakákoli změna vás zase spojí dohromady. A pokud nejste spolu přes den, piště si lichotivé a možná i trochu lechtivé sms zprávy. Oživí to vás vzpomínky na doby, kdy sjte spolu začínali chodit.

Přece nevadí, že je to už tak dávno.

Seznamte se „poprvé“

Ještě si vzpomínáte na dobu, kdy jste spolu jen randili? Dohodněte se, že si vyjdete do společnosti, ovšem každý sám. Na večírku se představte svému stávajícímu partnerovi a chovejte se tak, že se vidíte poprvé. Je to dost zábavné, uvidíte, že se vám „seznamování“ a pak i „první rande“, budou líbit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

reklama