Boková jela po manželovi své kolegyně

Vypadá to, že se na premiéře dramatu Toman sešla nejen většina českých hereckých celebrit, ale ještě je následná party zbavila zábran.

Své by o tom mohla vyprávět půvabná Kristýna Boková (37), bývalá manželka Pavla Lišky (46), pokud se tedy na večírek zpod oparu alkoholu upomene. Když se raut patřičně rozjel, připlížila se k nicnetušícímu režisérovi a dramaturgovi Zdeňku Janáčkovi (40), manželovi kolegyně Ani Geislerové (42), pověsila se mu na krk a rádoby nenápadně ho levou rukou popadla za zadek.

Také vás může zajímat ...

Dramaturg byl sice překvapen, ale nikoli rozhozen, vesele se smál a nedal na sobě nic znát. Kristýnu pak odtáhla Geislerová stranou a cosi si temperamentně vysvětlovaly. Aňa si pak Zdeňka raději odvedla domů.

Zavládne teď mezi oběma herečkami studená válka?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...