Bolek Polívka je zkřivený bolestí

Těžko říci, zda se položil do trávy anebo na něho nebezpečný hmyz vlezl při procházce kolem Olšan, jisté je, že herci, mimovi a komikovi Bolku Polívkovi (68) klíště obecné pěkně zavařilo.

Ještě než řádně nažrané klíště odpadlo (herec si na sobě ničeho přisátého nevšiml), nakazilo ho lymskou boreliózou, která se mu, než vlivem zdravotních potíží zamířil k lékaři, v těle řádně pomnožila. A zdá se, že s trvalými následky, protože ho bolesti kloubů a svalů trápí stále více.

Nedávno před premiérou jeho Lakomce v Městském divadle Brno vystupoval z taxíku pomalu jako kandidát na invalidní důchod 3. stupně, ve tváři se mu značilo velké utrpení. A když se konečně vyštrachal, zůstal pro jistotu stát, jako by nevěřil, že se mu to povedlo, a teprve za hodnou chvíli se sunul dál.

Také vás může zajímat ...

Neměla by ho už vzhledem k věku doprovázet manželka?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...