Bolek Polívka: Má statisícové výdělky!

Dostal další šanci

První natáčení proběhlo 13. a 14. ledna.

Herec BOLEK POLÍVKA (67) má důvod k radosti. Po několikaleté pauze se začal opět natáčet jeho pořad Manéž Bolka Polívky. A to je pro zchudlého valašského krále, který je po uši zadlužený, velmi milá zpráva. Poté, co přišel o svou farmu a dostal se do exekuce, má totiž šanci znovu se odrazit ode dna. Podle informací ze zákulisí pořadu si prý herec inkasuje až 100 000 korun za jeden díl.

A to není zrovna málo. Přitom ještě před rokem Polívka říkal, že s jeho Manéží už Česká televize z neznámých důvodů nepočítá. Mluvčí brněnského studia tehdy reagovala, že televize zájem měla, ale neobdržela požadovaný námět. Nyní se tedy vše v dobré obrátilo. Manéž se bude natáčet jako v minulosti v brněnské hale Vodova.

Dnes už kultovní pořad se na obrazovkách objevil poprvé v roce 1987 a od té doby bylo natočeno 53 dílů. Přesný termín, kdy Česká televize nový díl odvysílá, zatím není jasný.

Také vás může zajímat ...

Obvykle však Manéž do programu zařadí do několika týdnů po natáčení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...