Bolek Polívka: Rozjíždí to na večírcích

V poslední době se mu pracovně velmi daří, v podstatě ani neví, kam dřív skočit. Vypadá to však, jakoby herec Bolek Polívka (69) s novým pracovním impulsem chytil také druhou mízu. Po bouřlivém večírku na Filmovém festivalu v Karlových Varech, ze kterého odcházel až za světla v ranních hodinách, se zase pořádně odvázal.

Také vás může zajímat ...

Polívka, kterému už táhne na sedmdesát, vyrazil s kamarády dodatečně oslavit narozeniny do proslulé pražské hospody. Zábava se rozjela na tolik, že na herci ani nebylo poznat, že by kdy trpěl zdravotními problémy.

Po prodělané lymské borelióze už se očividně cítí opět na koni a užívá si života. Doufejme, že to ale nebude moc přehánět, aby se ve zdraví dočkal oslavy kulatých narozenin, která prý bude velkolepá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...