Bolek Polívka: Vrátí se k Chantal?

Vždy udržovali dobré vztahy

Bolek Polivka,

Herec a mim BOLEK POLÍVKA (67) a jeho dlouholetá družka MARCELA ČERNÁ (47) podle všeho prožívají partnerskou krizi. Jejich vztah kvůli Bolkovým dluhům a zálibě v alkoholu visel léta nad propastí, teď to ale vypadá, že se definitivně zhroutí. Každý si totiž žije svým vlastním životem.

„Marcela v poslední době žije jen svou prací a dětmi,“ řekla její známá a dodala, že už Bolka ani nechce doprovázet na společenských akcích. A to přitom kdysi chodila mezi lidi s Polívkou velmi ráda. Bolka nedoprovodila ani na předávání Českých lvů. Nedávno se Polívka dost měl ke své bývalé ženě CHANTAL POULLAIN (60). Nyní spolu hrají i v divadle.

Jako by zaháněl smutek z neklapajícího vztahu právě u své expartnerky.

Také vás může zajímat ...

A jelikož se Poullain nikdy netajila tím, že je Bolek jejím osudovým mužem, jeho náhlou přízeň si nechá líbit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...