Bolest a peníze na oltář krásy!

K

Ničeho nelituje Eva Decastelo, pokud jde o šanci udržet si mladší vzhled. Za kosmetické procedury dává balík a trpí během zákroků jako zvíře!

slunecna regina randova

Herečka a moderátorka, která na počátku kariéry neváhala své tělo prodat pornografickým časopisům, teď vystupuje jako seriózní matka dvou dětí. Eva Decastelo, kterou vídáte ve Slunečné si je ovšem vědoma, že krása ji stále živí, a tak se stárnutí brání zuby nehty.

Také vás může zajímat ...

Nelituje peněz ani fyzického utrpení. „Bolí to jako sviňa,“ řekla o proceduře, která ji má zbavovat celulitidy. „Občas ji mám až na zádech,“ popisuje romanticky svou pomerančovou kůži a dodává, že stav jejího těla je závislý na tom, co v daném období jedla.

Když jí sladké, okamžitě se to negativně projeví. A herečka musí za odborníky a podstoupit středověká muka při ošetření tzv. rázovou vlnou. Technologie se používá zejména v lékařství na rozbíjení ledvinových kamenů.

Herečka si ovšem musí připravit slušný obnos, jedno ošetření se pohybuje kolem pěti tisíc korun a kosmetičtí specialisté jich doporučují až deset!

To ovšem není všechno, co na sobě manželka scenáristy Slunečné René Decastela (47) vylepšuje. Umělé řasy a „přifouknuté“ rty jsou špičkou ledovce. V botoxu „jede“ běžně, i když prý dbá na to, aby ji nějaká mimika tváře zůstala kvůli hraní. I depilace je nutná, protože by prý jinak „vypadala jako opička“. No, potěš pánbůh!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...