Bolest ji ochromuje. Pomůže jí léčba?

Měla víc štěstí, než rozumu. Představitelka drbny Nyklové ze seriálu ulice Jaroslava Obermaierová (72) a tvář našeho časopisu z televizní reklamy má od pojišťovny schválenou léčbu bolavé páteře. Když loni Obermaierovou přestal bolet zlomený kotník, začaly jí potíže s páteří.

„Takové bolesti bych nikomu nepřála. Navíc mi to nějak tlačí na střeva a nemůžu jíst. Zhubla jsem patnáct kilo,“ postěžovala si herečka. Doktoři brzy zjistili, kde je problém, jenže léčba, kterou jí doporučili, byla moc drahá, takže se herečka musela obrátit na pojišťovnu.

Také vás může zajímat ...

Zpočátku to vypadalo, že prostředek předepsaný od doktorů je nedostupný, přitom jí tvrdili, že je jediným možným řešením. Až v březnu herečce přišel dopis od zdravotní pojišťovny, že jí léčbu schvalují. Jinak by ji asi těžko utáhla. Herečka je vděčná, že vše dobře dopadlo. Stále však trpí silnými bolestmi. Naštěstí má injekce, které jí pomáhají.

Teď už zase hýří optimismem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...