Bolest léčí alkoholem

Snad celý svět si pamatuje usměvavou Suzanne Somers (73) ze seriálu Krok za krokem, kde s přehledem zvládala domácnost se sedmi dětmi.

A i ve skutečnosti si s ničím nedělá těžkou hlavu. Po pádu ze schodů trpěla velkými bolestmi, které se snažila vyřešit velmi svérázným způsobem. Místo léků, je totiž zaháněla pomocí tvrdého alkoholu. Nakonec to ale přece jen vzdala a vyhledala odborníky.

Také vás může zajímat ...
Proslavila se jako Carol Foster v Kroku za krokem

„Trpěla jsem obrovskými bolestmi, které nedokázala potlačit ani tequila. V nemocnici mi udělali několik rentgenů a zjistili, že dva obratle nejsou tam, kde mají být,” přiznala Somers, která musela podstoupit operaci krční páteře a v současné době už se doma z náročného zákroku zotavuje.

Podle lékařů se všechno podařilo na výbornou a Suzanne by se měla rychle dostat zpátky do formy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama