Bolest zubů

Bolest zubů občas potrápí každého. Pokud se to stane o víkendu, je situace ještě komplikovanější. Naštěstí existují způsoby, jak bolest potlačit, než se dostaneme k lékaři.

Také vás může zajímat ...

Česnek nikdy nezklame

Pokud hledáte spolehlivé přírodní antibiotikum s úžasnými léčivými účinky, je česnek volbou číslo jedna. Směs z rozdrcených stroužků česneku nebo kašičku z práškového česneku a vody naneste na citlivou oblast v ústech. Žvýkání jednoho stroužku vám pak přinese okamžitou úlevu. Ne každý to ale snese.

Spolehněte se na voňavý hřebíček

Antioxidační, uklidňující a antibakteriální účinky má rovněž hřebíček, který skvěle a rychle bojuje proti infekci. Ke zklidnění zánětu dásní nebo bolavého zubu si vykloktejte ústa silným odvarem z hřebíčku, nebo jeden kousek tohoto voňavého koření můžete rovnou rozžvýkat.

Popíjejte odvar z tymiánu

Dalším zázračným prostředkem, který bývá v domácnosti vždy po ruce, je tymián. Listy tymiánu můžete povařit a tento odvar celý den popíjet nebo jednoduše listy žvýkejte. Uvidíte, že se vám brzy uleví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...