Bolesti Yvonne Přenosilové se zhoršují

Kdysi aktivní herečka plná humoru Yvonne Přenosilová (70) dnes ruší zájezdy, protože jí bolestivé zdravotní problémy znemožňují delší cestování. Jediné kšefty, co jí zbyly, se odehrávají v Praze.

Například do Country rádia, kde má svůj pořad a které sídlí jako ona na pražských Vinohradech, se dopraví, ale jinak je pro ni veřejné vystupování velmi obtížné. „Vadí mi dlouhá jízda v autě, takže zatím nedělám zájezdovky,“ říká zpěvačka, která se stále nevzdává naděje, že se její stav zlepší.

Ischias jí působí bolesti už více než rok, záda ji bolí zejména při chůzi a při sezení, a to bydlí v domě bez výtahu a schody jsou pro ni obávaným soupeřem. Buď jí s vyhřeznutými ploténkami pomůže fyzioterapeut Pavel Kolář (54), který se o to ale snaží už dlouho, anebo pobyt v lázních, anebo…?

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...