Bolestné rozloučení s maminkou

Herečka, známá ze seriálu Sestřičky Modrý kód, Kateřina Brožová (52) prožívá jedny z nejtěžších chvil svého života.

Navždy se totiž musela rozloučit se svou milovanou maminkou Jelenou Kovalevskou (†86). „Kdo jste ji znali a měli ji rádi, vzpomeňte prosím,“ připsala žalem zdrcená Kateřina na sociální síti k oznámení o její smrti.

Také vás může zajímat ...
Maminka pro ni vždy byla velkým vzorem.

Tam se jí od fanoušků okamžitě dostalo vřelých slov pochopení a podpory. Herečka si byla se svou maminkou celý život hodně blízká a velmi k ní vzhlížela. Kovalevská byla sólistkou baletu ve světoznámém moskevském Velkém divadle.

Je tedy pravděpodobné, že část talentu má Kateřina zděděnou právě po ní. Smrt maminky je pro ni o to těžší, že před lety už pochovala i tatínka, houslového virtuosa Zdeňka Brože (†83), a tak, kromě své dcery zůstala na světě bez nejbližší rodiny

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama