Bomba! Po 14 letech se k sobě vrátili!

Tak to je gól! Po rozvodu s herečkou Angelinou Jolie (44) se herec Brad Pitt (55) vrátil ke své bývalé lásce Jennifer Aniston (50). I když nebylo jisté, zda mu po tom všem odpustí, nakonec dostal druhou šanci.

Pár spolu údajně randí od loňského prosince. Poté, co spolu strávili dovolenou ve Francii, se stalo něco nečekaného. Brad požádal Jennifer o ruku. Vše se odehrálo při západu slunce na jejich tajném místečku.

Také vás může zajímat ...

Brad objednal drahé šampaňské a luxusní čokoládový dezert. Na prst jí navlékl prsten s diamantem velkým jak holubí vejce. Hned po návratu do hotelu to natěšená Jennifer volala své nejlepší kamarádce Courtney Cox (54).

Přestože se novinka neměla dostat ven, tak o ní o pár minut později díky tamtamům věděl už celý Hollywood. Ovšem Jennifer a Brad o tom zatím stále ještě mlží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...