Borhyová řádila až do rána s dalším kolouškem!

Jedna z nejoblíbenějších českých moderátorek Lucie Borhyová (39) znovu ukázala, jak se umí pořádně odvázat a bavit. K tanci na afterparty pro slavnostním předávání cen Český slavík si přizvala mimo jiné i mladého zpěváka Milana Peroutku (27), který se jejím divokým a svůdným tanečním kreacím vůbec nebránil.

Ačkoli na párty dorazila se svým dlouholetým kolegou Reyem Korantengem (43), oči nechávala na jiných pánech parketu. A co na to říkal Rey? „Mám o Lucku na starost. Jen dvakrát jsem ji neuhlídal, a jak to dopadlo,“ zavtipkoval na její adresu její letitý spolupracovník a kamarád.

Měl na mysli hlavně skutečnost, že má blonďatá moderátorka dvě děti a pokaždé s jiným partnerem. Lucka je navíc v kuloárech proslulá právě tím, že vždycky opouští divoké kluby a večírky mezi posledními, a nejinak tomu bylo i tentokrát, kdy ji pak ale do taxíku, i přes veškeré sympatie ostatních mužů, doprovázel právě Rey. Stojí o to ale Lucka?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...