Borhyová už je zase sama. Proč to tak dlouho tajila?

Oblíbená moderátorka Lucie Borhyová (40) je opět bez chlapa. Alespoň to dokazují její poslední osamělé fotografie z dovolené, na kterých se dříve nechávala sem tam zvěčnit alespoň s mužskou rukou. Přesto na sobě ale pohledná blondýnka nedává vůbec nic znát.

Slzy a trápení z dalšího nevydařeného dvouletého vztahu s manažerem tak velmi dobře skrývá, což potvrdil i jeden ze zdrojů z jejího pracovního prostředí. „O ničem jiném se teď tady nemluví. Prý to mezi nimi skončilo. Ale pravda je, že se tomu ani nikdo moc nediví. Každý byl z úplně jiného těsta, vůbec se k sobě nehodili,“ vysvětluje.

Také vás může zajímat ...

Je snad důvodem, proč se s ním Lucie na veřejnosti skoro neukazovala, to, že ve skutečnosti ve vztah od začátku nevěřila?

Na chlapy nemá dobrou mušku

Ono se není čemu divit vzhledem k její bilanci s bývalými partnery. Na muže má totiž Lucka opravdu smůlu. S Nikem Papadakisem (34), se kterým má syna, jí to nevyšlo, a ani s dalším otcem jejího dítěte, tentokrát dcery, sporťákem Michalem Hrdličkou (29), neměla štěstí. Jenže ani do třetice všeho dobrého se nedočkala. Proč? „Ona Hrdličku opravdu milovala, tak si vybrala podobný typ.

Shod u těch dvou ale bylo opravdu dost,“ popisuje informátor. Kromě stejného jména a věku si totiž oba poslední mladíky našla díky své práci. Navíc jsou stejného znamení, takže pravděpodobně i dost podobné povahy. „Svým způsobem si za to může sama. Nikdo nechápeme, proč si pořád vybírá nevyzrálé kluky. Ona potřebuje dospělého chlapa,“ pokračuje.

Zkusí teď pro změnu někoho o poznání staršího?

Začíná se šuškat o tom, že si na ni už dlouho myslí známý český rybář Jakub Vágner (36).

Tenhle pár už je bohužel minulostí.

Je na obzoru zase nová láska?

Ten se rozešel s modelkou Eliškou Bučkovou (29) a je momentálně sám. Takovou snachu by uvítal i jeho otec, hudebník a vyhlášený svůdce žen Karel Vágner (76).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...