Borůvky pro lepší vidění

K lepšímu vidění může přispět i řada bylin a zdravých potravin. Jednou z nich jsou docela obyčejné borůvky.

Léčí šeroslepost

Využít můžete nálev z listů borůvky nebo silnější variantu, kterou je tinktura. Listy i plody borůvek mají silné antioxidační ochranné účinky proti kyslíkovým radikálům, které jsou také dost často příčinou zhoršeného vidění.

Zlepšují noční vidění a léčí šeroslepost. Seznamte se s klanopraškou Jednou z bylinek s pozitivními účinky pro vaše oči je schizandra, jinak také klanopraška čínská. Tato rostlinka patří mezi adaptogeny, což znamená, že má harmonizační účinek pro lidský organismus.

Je také doporučována na zlepšení zraku při krátkozrakosti. Vyzkoušejte tinktury Pro lepší zrak je možné nasadit kúru z tinktury břízy, borůvky, schizandry a jinanu. To jsou byliny, které čistí a chrání játra a také zlepšují zrak.

Rovněž příznivě působí na oči, podporují funkci sítnice, jasnost vidění a pomáhají stabilizovat hladinu kolagenu v oku..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...