Bouračka na ledu! Hůlka zrušil půjčené auto!

Bude mít hodně co vysvětlovat! Zpěvák Daniel Hůlka (48) je nejen pánem démonů, ale od teď také pánem a drakem silnic! Z nového SUV automobilu značky Hyundai totiž po nehodně na ledu moc nezbylo. Všechno je pro zpěváka a herce ještě o to horší, že zničené auto měl pouze zapůjčené na zkušební dobu.

Nedá se mu upřít, že do testování nového vozu se pustil opravdu svědomitě! Mimo naprosto zrušeného předku auta, poškodil ještě další auto, se kterým se střetl. „Uklouzlo mi to na náledí. Naštěstí se nikomu nic nestalo,“ vyjádřil se k autonehodě sám zpěvák.

Na pomoc mu hned přispěchala jeho nová manažerka Štepánka Perková. Tučné pokutě od policejní hlídky se ale nevyhnul. Dopravní přestupky mu však obecně nedělají žádné starosti. Není výjimkou, že Daniel jezdí kvůli trochu ušetřenému času po tramvajových kolejích, staví na přechodech nebo dokonce a zákazu zastavení. Co se stane příště?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...