Bouře na obzoru! Objevil se ve vztahu někdo třetí?

Žijí spolu třicet šest let. Nyní to ale vypadá, že si JANA BOUŠKOVÁ (65) a VÁCLAV VYDRA (64) procházejí krizí, kterou se jim nedaří překonat. Je v jejich vztahu někdo třetí, kdo se pro oblíbeného herce stal důležitějším než žena jeho dosavadního života?

Nikdy si na nic nestěžovali, pro své okolí proto byli ideální pár. Jenže do soukromí jim nikdo nevidí. A když se tedy nyní dostala na veřejnost informace o tom, že se v jejich vztahu měla objevit žena, kvůli které jejich šestatřicetiletý vztah nabírá rychlého konce, nikdo tomu nemohl uvěřit.

Také vás může zajímat ...

KAŽDÝ MÁ ČAS NA NĚCO JINÉHO

To, že mezi Janou Bouškovou (65) a Václavem Vydrou (64) občas panovaly jistě rozepře, je všeobecně známo. Nejčastěji se totiž točily kolem složitého života na statku, předevšímkolem Vydrovy lásky ke koním, kterou bohužel Boušková podle všeho nikdy nesdílela a nesdílí ji ani teď.

Jenže i když byl vždycky každý jiný, skvěle se doplňovali a nedali bez sebe ani ránu. A to ani doma ani v práci. Nyní se ale něco změnilo. Jeden o druhém už nemluví tak často jako kdysi. Podle tvrzení jejich kolegů už společně příliš často nechodí ani na společenské akce.

Vydra totiž zřejmě nemá čas. To Boušková je v obklopení lidí ráda, ale její muž se raději zavře do stáje ke koním nebo si nějakého osedlá a vyrazí na dlouhou projížďku.

MANŽELKA AŽ NA DRUHÉM MÍSTĚ?

Statek byl především Vydrův nápad. To on chtěl žít v přírodě, daleko od lidí, mezi zvířaty a mít klid. Boušková do toho šla samozřejmě s ním, ale netušila, že kvůli tomu bude změnit celý svůj život. Byla zvyklá účastnit se různých oslav a být středem pozornosti.

To už s Vydrou nešlo. Ale že se s ním nepodívá ani na pořádnou dovolenou, to si představit nedokázala. Protože se však o jejich statek nemá kdo starat, nemohou si dovolit ani několikadenní dovolenou tady v Česku, natož snad aby sbalili kufry a vyrazili na pár týdnů do ciziny.

O tom si herečka může leda tak nechat zdát. I když podle všeho svého muže už několikrát přemlouvala, aby vyrazili na odpočinek do zahraničí aspoň na týden, nebylo to nic platné. Koně jsou jeho životní láskou a rozhodně ani jeho manželka není důležitější.

Což před pár týdny údajně potvrdil i jeden z jejich společných známých, který tvrdí, že si Vydra konečně našel ženu, která sdílí stejnou lásku ke koním jako on sám.

ZŮSTALA BEZ PŘÁTEL A BEZ LÁSKY?

Boušková, jak se už roky proslýchá, ke zvířatům nechová příliš citu, jaký se projevuje u Vydry.
Má ráda domácí zvířata, ale ta, která vyžadují téměř dvaceti čtyř hodinovou péči, od těch se raději drží dál. Zatímco Vydra tráví veškerý svůj volný čas ve stáji, Boušková za plotnou a úklidem domácnosti.

Protože bydlí mimo Prahu, ani se moc často nedostane do víru velkoměsta. Navíc v kraji, kde mají statek, podle všeho nemají ani tolik známých a přátel. Všichni k nim přijíždějí z daleka a to jen jednou za čas. Není proto divu, že se Boušková nudí.

DOŠEL JIM HUMOR

O svých partnerských problémech nikdy nemluvili. Kdykoliv na jejich vztah přišla řeč, nešestřili chválou a byli rádi, že jeden druhého mají. A o problémech nemluví ani dnes, kdy je evidentní, že všechno tak úplně v pořádku není. Když se Vydra s Bouškovou dozvěděli, že se začíná spekulovat nad tím, zdali spolu vůbec ještě jsou, nebo ne, dělali si z toho legraci a smáli se všem, kdo si mysleli, že by se snad mohli někdy rozejít.

Uplynulo ale pár měsíců a humor jim došel. Osobnostní rozdíly, které mezi nimi stály vždycky, se nejspíš začaly prohlubovat, a pár zjistil, že nemá sílu s nimi bojovat a tak si radši jde každý svou cestou.Neznamená to, že by se snad rozcházeli, možná jen to, že si každý bude dělat, co chce.

SÁM O SEBE SE POSTARAT NEDOKÁŽE?

Minulý rok přiznali, že se téměř nevídají. Některé pracovní povinnosti sice mají společné, ale jiné ne, a tak se také občas některý týden stává, že se vidí jenom krátce ráno a pak večer, kdy unavení padnou rovnou do postele.

O víkendech kromě večerního divadla tolik povinností nemají, ale to má Vydra na starost koně, tudíž od sobotního rána do pozdního odpoledne má také o zábavu postaráno. Nedávno také padla myšlenka, že by Boušková mohla jet na několikatýdenní dovolenou sama, bez manžela, a jen s kamarádkami.

Jenže to vzápětí zase zavrhla, protože jí došlo, že Vydra by se sám o sebe postarat nedokázal. Kdo by mu vařil, uklízel a pral? Vždyť na to pro samou starost o koně nemá ani čas. A tak se měla Boušková zklamaně smířit s tím, že dovolená podle představ, se v jejím životě už zřejmě neuskuteční.

TAJNÁ OBDIVOVATELKA

I když ne nadarmo se říká „nikdy neříkej nikdy“. Zlí jazykové totiž tvrdí, že když se měla doslechnout o tom, že se její manžel měl seznámit s ženou, která mu naprosto učarovala, nemohla uvěřit vlastním očím.

Proslýchá se, že za ním žena přišla jednoho dne po představení s tím, že chodí na všechna jeho představení posledních deset let a že je naprosto okouzlující a zároveň nejlepší herec, kterého Česko má. Shodou okolností má mít také farmu s koňmi a dalšími zvířaty.

To Vydru pochopitelně nadchlo a tak se podle zlých jazyků, který je mezi divadelním personálem snad v každém divadle plno, šušká, že se spolu začali vídat téměř každý měsíc.

Nejde však o jen tak obyčejná rande. Vždy se podle všeho zdržují v některé vinárně poblíž divadla, každý vypije skleničku nebo dvě vína a pak si jde každý svou cestou. Vydra většinou na jeviště, ona do hlediště.

Zdali to tak ale skutečně je, to se zatím nikomu prokázat nepodařilo. Byla-li by to však pravda, znamenalo by to zřejmě, že Vydra chce vyměnit Bouškovou za někoho jiného a podle všeho o pár let mladšího.

To se však Bouškové vůbec nelibí. Rozhodně nechce hrát druhé housle. A možná už podnikla první kroky, jak se osamostatnit.

DOJDE NA ROZVOD?

Podle některých se měla Boušková odstěhovat ze statku ke kamarádce do Prahy. Alespoň dočasně. To však herečka zatím nepotvrdila. Zřejmě čeká, jak se situace vyvine.

Manžela miluje, ale situace je pro ni ubíjející. Další zase tvrdí, že dala muži ultimátum, buď se okamžitě s onou ženou přestane scházet anebo podá žádost o rozvod. Vydra byl ale vždycky velice klidný a rozvážný muž a tak si z toho údajně skoro nic nedělal.

Kdyby měl přijít o koně, rozrušilo by ho to jistě mnohem víc. Což ovšem není zas až tak nemožné. Farma je Bouškové i Vydry a při rozvodu by se klidně mohlo stát, že půlku statku by dostala právě Boušková.

Ta by ji však pravděpodobně odprodala a sama si koupila byt ve městě nebo malý domeček těsně za Prahou. Navíc všichni jejich přátelé věří, že se jim krizi podaří úspěšně překonat..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...