Božská Eva půvaby už tolik neukazuje. Teď patří jedinému muži

Evino dětství bylo, řečeno jejími slovy, nádherné a pestré. „Vyrůstala jsem ve Vysočanech, což si pamatuji už jen matně, ale když mi byly dva roky, přestěhovali jsme se na Chodov a tam jsme bydleli až do doby, než jsem nastoupila na střední školu.

Dodnes se mi z dětství nejvíce vybavuje náš pejsek, bullteriérka Deisi,“ vzpomíná atraktivní blondýnka. „Odmalinka jsem se věnovala tanci, baletu, gymnastice a později i tenisu. Všechny sporty jsou mi dodnes blízké.

Také vás může zajímat ...

V tanci jsme jako tým jezdili po republice na soutěže a získali titul mistra Evropy,“ pochlubila se pražská rodačka. Učila se prý výborně. „Troufám si říci, že jsem byla slušná žačka,“ tvrdí o sobě. „Učitelé mě měli v oblibě a já je. Tedy, abych upřesnila, byla jsem takzvaný premiant rebelant.

Co se týče školních výsledků, měla jsem je dobré, ale pokud jde o okruh kamarádek, tam jsem spíše inklinovala k rebelkám.“ Za jednu ze svých stěžejních vlastností považuje soutěživost, ta se prolínala celým blondýnčiným dětstvím. Vzpomíná si, že by byla nejlepší z tělocviku, nebýt spolužačky Míši, která se zabývala vrcholovou atletikou.

Vědomí, že Míša bude ve vytrvalostním běhu lepší než ona, Evu tak ničilo, že se v takovém případě vymluvila, že jí není dobře.

Na fotografiích z dětství byste Evu pravděpodobně nepoznali. Ze starých snímků se usmívá stydlivá malá holčička černých vlásků učesaných do culíků. Na fotografa hledí pomněnkovýma očima. Ty jí zůstaly, s léty se z ní ovšem vyklubala plavovlasá sexbomba.

Její dětství bohužel nebylo tak bezstarostné, jak vnadná kráska líčí. Když začala pracovat v televizi, pochopitelně se o ni ve velkém zajímali novináři. Ukázalo se, že moderátorčini rodiče se rozvedli, když bylo dívence třináct let. A na světlo vypluly neuvěřitelné věci.

Evin tatínek Ladislav byl podle bulvárních žurnalistů význačný pražský vekslák, jímž a jeho partou se inspiroval Radek John (65) během psaní scénáře filmu Bony a klid. „Bylo mi dvacet a měl jsem našetřeno asi půl druhého milionu.

My jsme ty peníze nosili v taškách.

Akorát pak, když vás chytli, tak vlastně za nic dávali velký tresty,“ vzpomíná moderátorčin tatínek na mládí. „Od rozvodu jsem téměř neviděl Evičku. Přitom jsem se snažil dětem zajistit hezký dětství. Široko daleko měly nejlepší život. Po revoluci dostaly první mobily, notebooky a podobné technické vymoženosti.

Byla to ale asi chyba, že jsem je tak rozmazloval,“ posteskl si ohledně Evy a jejích bratrů.

Eva se v osmnácti letech fotografovala pro Playboy, snímky byly dle jejích slov hodně cudné. To jí pomohlo k roli ve filmu Modelky s.r.o. což následně vedlo k angažmá v televizi Barrandov, později v pořadu Top Star na Primě a ještě později Eva zamířila do hlavních zpráv. „Není to úplně jednoduché pro mě ani pro diváky, protože jsem předtím měla na starost bulvární pořad Top Star.

A najednou ta stejná rozverná holka divákům s vážnou tváří říká, co se děje ve světě,“ prohlásila kráska. Před prvním vysíláním byla pekelně nervózní. „Když jsem poprvé sedla za zpravodajský pultík, bušilo mi srdce tak, že jeho tlukot musela přes můj mikrofon slyšet celá režie. Měla jsem strach, že budu koktat, že nebudu vědět, která bije.

A kupodivu se mě po vysílání všichni ptali, jestli jsem byla nervózní.

Řekla jsem jim: Strašně, ještě teď se klepu! A oni, že to nebylo vůbec vidět,“ směje se. Žádní bohatí sponzoři ani vlivní přátelé za jejím úspěchem prý nestojí. Perkausová popírá vztahy s milionářem Antonínem Charouzem (66) i s expřítelem Ivety Bartošové (†48) Domenicem Martuccim (44), s nimiž ji spojují bulvární deníky. „S panem Charouzem ani Martuccim jsem vztah neměla.

S Martuccim jsme se viděli dvacet minut na jedné akci a vznikla fotografie, podle které novináři usoudili na vztah,“ brání se ukřivděně blondýnka.

Vlasy si začala zesvětlovat v sedmnácti letech, je to jediná zásadnější úprava, kterou se svou vizáží podnikla. O jiných neuvažuje a ani je neplánuje. A proč vlastně je blondýnkou? „Schválně, za kým si myslíte, že se muži v baru otočí, za brunetkou, nebo za blondýnkou? Blondýna je výrazná. Zaujme na první pohled,“ vysvětluje moderátorka.

Hezký vztah má s maminkou. „Nelezeme si na nervy a je krásné, že když přijdu domů, mám vypráno, vyžehleno a navařeno,“ říká Eva. Maminka jí vždy říká pravdu, je dceřiným upřímným kritikem: „Poví mi klady i to, co se jí nelíbilo. A když se kvůli tomu někdy naštvu, tvrdí, že musím umět snést kritiku, protože mi jako máma nechce mazat med kolem pusy.“ Mužů se kolem Evy točí nepočítaně.

Pořádají na ni doslova hony, do televize posílají kytice div ne denně.

Co moderátorku spolehlivě nejvíc urazí, je nálepka s nápisem zlatokopka, té se brání. „Nemám žádný konkrétní typ, co se týče fyzické krásy. Možná to bude znít jako klišé, ale u mužů mám ráda především smysl pro humor. K čemu je vám třeba krasavec, který nerozumí srandě a se kterým se nemůžete zasmát?“ prohlašuje.

Po jejím boku se už několik let objevuje Ivan Hecko, jehož existenci plavovláska delší dobu tajila, nechtěla o něm vůbec mluvit. Teprve zhruba před rokem se nechala přemluvit a připustila, že mezi ní a tajemným Ivanem je to už docela vážné. Vysoký svalnatý fešák si evidentně získal zlatovlásčino srdce.

Ke společné fotografii napsal: „I cesta tisíc mil dlouhá začíná prvním krokem.“ Loni v létě Eva prohlásila: „Dost bylo spekulací, jsem zadaná a šťastná. Rozhodla jsem se jít s pravdou ven.“ Tehdy poprvé přiznala, že s tajemným Ivanem tvoří pár. „Vyrazili jsme na dovolenou do Itálie na Sicílii a navštívili spoustu zajímavých míst.

Včetně vesničky Corleone nebo ostrova Favignana kousek od Sicílie,“ pochlubila se. Se zmíněným podnikatelem ji novináři vyfotografovali už v zimě roku 2017 v Liberci, ale tehdy o něm ještě odmítla hovořit. „O svých vztazích současných ani budoucích se bavit nebudu,“ zasyčela.

Když byla později vstřícnější, přiznala, že se seznámili na MMA zápasech a postupně zjišťovali, že je jim spolu dobře a že si rozumí. „Před Evou jsem měl kamarády a pravidelně jsem se s nimi stýkal.

Teď mám Evu a s kamarády si esemeskuji,“ řekl tehdy Evin podnikatel.

„Než jsme se poznali blíže, dlouho jsme se oťukávali a řešili, zda začít vztah, či ne,“ usmívá se zlatovláska. „Ivan působí jako prototyp drsňáka a já jsem se těchto typů snažila trochu vyvarovat. Když jsem zjistila, že má opravdu velké srdce, tak jsem neváhala se pustit do většího vztahu. Už jsme spolu nějaký ten pátek,“ naznačila, že pouto mezi ní a jejím sympatickým přítelem sílí.

Spokojeně poznamenala, že Ivan je velký džentlmen. Před lety konstatovala, že až bude mít opravdu vážnou známost a bude si jista, že je to ten pravý, uvede ho do společnosti. To udělala, a tak je zřejmé, že vztah vzkvétá. A nelze přehlédnout, že Eva se víc zahaluje, obléká se jako dáma, její dekolty patří minulosti.

Ivan patrně žárlí, nechce se o její půvaby dělit, a Eva mu vychází vstříc.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...